کارخانه تور

Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd. کارخانه
چین Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd. کارخانه این عینک هوشمند یک پروژه ODM است. این برای یکی از مشتریان ما که در حوزه پزشکی کار می کند توسعه یافته است. هدف این عینک کمک به افرادی است که بینایی کمتر از حد طبیعی دارند یا مبتلا به بیماری های چشمی مانند ماکولوپاتی هستند تا دنیا را شفاف تر ببینند و زندگی بهتری داشته باشند.
چین Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd. کارخانه برای یکی از مشتریان ما ساخته شده است. عینک ویدیویی عمدتاً برای تماشای فیلم سه بعدی است. آندروید 5.1 داخلی است، از وای فای و بلوتوث پشتیبانی می کند، باتری لیتیومی قابل شارژ 2000 میلی آمپر ساعتی، می تواند 3.5 ساعت دوام بیاورد. طراحی سبک، سبک و قابل حمل. به شما اجازه می دهد از یک جشن بینایی در هر زمان و هر کجا لذت ببرید.
چین Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd. کارخانه این عینک برای یکی از مشتریان ملی نیز سفارشی شده است. این عمدتا برای چشم پزشکی، پیشگیری و درمان نزدیک بینی، دوربینی، آستیگماتیسم، آمبلیوپی و سایر عیوب انکساری ناشی از کم بینایی و نابینایی است، برای دستیابی به روشی غیر جراحی، غیر طب سوزنی و غیر تهاجمی برای بازگرداندن بینایی طبیعی. در عین حال می توان از آن برای آموزش AR نیز استفاده کرد. با صفحه نمایش بزرگ 98 اینچی مجازی، تجربه AR عالی را برای کاربران به ارمغان می آورد.
عینک هوشمند آموزشی ویژن عینک ویدیویی سه بعدی عینک هوشمند آموزشی ویژن

گرفتن نمایشگر روی سر & عینک ویدیویی هوشمند سه بعدی اکنون!

برای درخواست نقل قول اینجا کلیک نمایید

Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

اطلاعات تماس