پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

به عنوان توسعه سریع فناوری، ما معتقدیم که در آینده نزدیک، تقریباً همه از عینک های هوشمند استفاده خواهند کرد.این مفهومی است که احتمالاً در آینده ای نزدیک جایگزین گوشی هوشمند خواهد شد.بازار بزرگی خواهد بود.اما چگونه می توان از فرصت های بازار استفاده کرد؟چگونه یک ارائه دهنده خدمات ODM و OEM ارزان اما عالی پیدا کنیم؟Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd (به عنوانENMESI، برند خودش) بهترین انتخاب شما خواهد بود.

 

   Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd (ANPO ZHINENG (هنگ کنگ) TECHNOLOGY LIMITED)یک شرکت با فناوری پیشرفته است که تحقیق و توسعه، تولید و فروش را ادغام می کند.

 

 

Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd.


 

 


   ENMESIیک تولید کننده قابل اعتماد ODM و OEM است که از زمان تاسیس در سال، متخصص در راه حل های سفارشی در زمینه های نمایشگر روی سر، عینک FPV، عینک AR/VR، عینک ویدئویی 2D/3D، عینک آموزشی بینایی، نمایش میکرو تک چشمی و دوچشمی و غیره است. 2014.

 

با تیم قدرتمند و حرفه ای تحقیق و توسعه، به رهبری یک تیم مدیریتی با تجربه با تجربه غنی، مبتنی بر علم و فناوری پیشرفته، و حفظ خودانگیختگی و نوآوری، ENMESI به یکی از رهبران بازار برای منبع راه حل های عینک هوشمند تبدیل شد.

 

Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd.

Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd.

 

از بدو تأسیس،ENMESIهمیشه به این اصل پایبند بوده استکیفیت اول، صداقت اولبا فناوری تحقیق و توسعه حرفه ای، تضمین کیفیت و خدمات درجه یک، کسب و کار این شرکت در سراسر جهان گسترش یافته و اعتماد و شهرت بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است.

 

Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd.

Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd.

Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd.

 

 

تاریخ

        Shenzhen Anpo Intelligence Technology Co., Ltd ( ANPO ZHINENG (هنگ کنگ) TECHNOLOGY LIMITED)در سال 2014 در شنژن چین، شهری جوان اما پر جنب و جوش که به سرعت در حال توسعه بین المللی است، ساخته شد.در همان زمان، "ENMESI" به عنوان نام تجاری خود ما ثبت شد، و کارخانه خود ما (Dongguan Zhiyingshixun Technology Co., Ltd) نیز در Dongguan ساخته شد که بیش از 1000 متر مربع را پوشش می دهد.

نسل اول عینک ویدئویی نیز همراه با تاسیس شرکت به بازار آمد.راه اندازی اولین عینک ویدیویی نسل بعدی موفقیت بزرگی به دست آورد و توجه و علاقه بسیاری از مشتریان در سراسر جهان را به خود جلب کرد.پس از آن، عینک های ویدئویی نسل دوم و سوم یکی پس از دیگری بیرون می آیند.به جز عینک های ویدئویی، به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف، مدل های مختلفی مانند عینک FPV، نمایشگر روی سر و غیره را توسعه دادیم.

پس از سال‌ها توسعه، تاکنون همکاری‌ها و خدمات فنی زیادی با زمینه‌های مختلف کاربردی وجود دارد.

سرویس

     

1. کیفیت خوب، خدمات خوب، قیمت مناسب.

2. زمان سرب کوتاه، زمان تحویل دقیق.

3.مواد جدید سازگار با محیط زیست برای همه محصولات.

4. تعداد زیادی قالب جدید و شیک برای انتخاب شما.

چاپ آرم 5. خوش آمدید، OEM و ODM خوش آمدید

    

 

تیم ما

     

تیم مدیریت: عملیات کلی شرکت را مدیریت کنید.

تیم تحقیق و توسعه: تحقیق و توسعه مدل های جدید.

بخش بازاریابی: در مورد بازار تحقیق کنید و برای کالای جدید و غیره برنامه ریزی کنید.

بخش فروش: بخش ملی و فروش خارجی.

تیم تولید: مدیریت تولید.

تیم کنترل کیفیت: مسئول کنترل کیفیت.

تیم خدمات پس از فروش: با تمام مسائل پس از فروش برای مشتریان مقابله کنید.

 

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Vinan Wong
تلفن : 86-15920098738
فکس : 86-755-21014177
حرف باقی مانده است(20/3000)